Hakkımızda

Şirketimiz 1993 yılında kurulmuş ve metal sektörünün çeşitli alanlarında çalışma yaptıktan sonra “insan ve çevre sağlığı ile teknolojinin birlikte kullanımı” için uzun yıllar AR-GE çalışmalarına dönüş yapmıştır. Uzun yıllar yapılan çalışmalar neticesinde, nano teknoloji ile Gold Statik işlemi  ile adlandırdığımız yeni bir yöntem geliştirip başarmış olmamız ülke ekonomisine kazandırıcak olmamız göğsümüzü kabartmıştır. Özellikle paslanmaz ürünler başta olmak üzere
metal ve alaşım guruplarına yapılan nano Gold Statik işlemi sonucunda; insan ve çevre üzerinde kanserojen etki başta olmak üzere olumsuz şartlar kaldırılmış “İnsan sağlığına hizmet eden teknolojik buluşlar ” gerçekleştirilmiştir.
Korozyonu tamamen ortadan kaldıran, muhtelif asit guruplarına dayanıklı, bio uyumlu, yüksek ısıya ve soğuğa dayanıklı, yüzey sertliği güven seviyesine yükseltirken esnekliği koruyan bu nano teknoloji Gold Statik işlemlerinden geçmiş ürünleri, başta Ülkemize kazandırmanın onurunu yaşarken ticari olarak 2012 yılından itibaren insanlık hizmetine arz etmiş bulunmaktayız.
72 sektöre hizmet verebilen Şirketimiz, teknik eleman kadrosuyla bir yandan AR-GE çalışmalarını sürdürürken diğer yandan bazı üniversite ve kurumlara akademik destek vermektedir. Bunun yanında bir çok firma ve şahıslara, metalin iyileştirilmesi alanında ve insan ve çevre sağlığına duyarlı projeler gerçekleştirip, ürün olarak da hizmet vermekteyiz. Uluslararası rekabet ve standartları sağlamak için ürünlerimize RoHS belgesi almış bulunmaktayız.